تسلا بات به مریخ خواهد رفت

تسلا بات به مریخ خواهد رفت

اسمارت کاور: ایلان ماسک، مدیر عامل شرکت تسلا در روز جمعه اعلام نمود که امیدوار است ربات های انسان نمای این شرکت به تولید انبوه برسند و روزی در مریخ فعالیت کنند.


به گزارش اسمارت کاور به نقل از ایسنا و به نقل از اینسایدر، ایلان ماسک در روز جمعه اعلام نمود که ربات های مبتنی بر هوش مصنوعی این شرکت ممکنست روزی قادر به کار در مریخ باشند.
ماسک در پاسخ به کاربری در توییتر که از او پرسیده بود آیا این ربات ها به تولید انبوه می رسند و در مریخ مورد استفاده قرار می گیرند اظهار داشت: امیدوارم.
ماسک روز پنجشنبه از ربات انسان نمای تسلا رونمایی نمود این ربات که "تسلا بات" نام دارد از هوش مصنوعی که شرکت تسلا برای خودرو های برقی خود ساخته است، بهره می گیرد.
اسپیس ایکس، یکی دیگر از شرکت های ایلان ماسک، نیز بر روی ارسال انسان به ماه تمرکز کرده است.
ماسک همین طور در روز پنجشنبه اعلام نمود که این ربات ها کاربردهای زیادی برای جامعه خواهند داشت و در آینده انجام کار فیزیکی انتخابی خواهد بود.
تسلا اعلام نموده که این ربات بعنوان چشم دوربین خواهد داشت و از نرم افزار خودران برای حرکت در محیط استفاده خواهدنمود. این ربات همین طور مجهز به یک سوپر کامپیوتر مبتنی بر یادگیری ماشینی خواهد شد.
ماسک که به نظر می رسید از نگرانی مردم در مورد حمله ربات ها آگاه است در روز پنجشنبه اظهار داشت که بیشتر مردم می توانند با این ربات ۱۲۵ پوندی(۵۶ کیلوگرمی) مقابله کنند.
او اضافه کرد: ما آنرا به شکلی می سازیم که از نظر مکانیکی و قدرتی بتوان از آن فرار کرد و حتی با آن مقابله نمود.
منبع:

1400/06/01
09:19:38
5.0 / 5
1109
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد