دوره آموزشی راهکارهای اینترنت اشیا در کشاورزی

دوره آموزشی راهکارهای اینترنت اشیا در کشاورزی

دوره آموزشی بین المللی راهکارهای اینترنت اشیا در کشاورزی هوشمند 29 شهریور ماه به مدت 12 روز انجام می شود.به گزارش اسمارت کاور به نقل از معاونت علمی و فناوری، پژوهشگران و فعالان زیست بوم نوآوری، با فراگیری راه کارهای ورود فناوری اینترنت اشیا به حوزه کشاورزی، زمینه را برای افزایش کمی و کیفی این حوزه فراهم می کنند.
از آن جایی که فناوری اینترنت اشیا یکی از محورهای توسعه اقتصاد دیجیتال و تحفق ایران هوشمند محسوب می شود، ایجاد زمینه های لازم برای توسعه و فراگیری این فناوری می تواند این پروسه را توسعه ببخشد.
این فناوری، در پیاده سازی و مدیریت مزارع هوشمند، یکی از ضرورت های راهبردی و روزآمد در این عرصه بشمار می رود و بر همین اساس، آکادمی اینترنت اشیا بعنوان مرکز تعالی این فناوری آژانس تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات در آسیا و اقیانوسیه، این بستر را فراهم نموده است تا در عصر انقلاب چهارم صنعتی، راه برای هوشمندی کشاورزی هموار شود.
در همین راستا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دوره آموزشی بین المللی راه کارهای اینترنت اشیا در کشاورزی هوشمند ۲۹ شهریور تا ۹ مهرماه سال جاری را بصورت مجازی برگزار می نماید.

1400/06/15
20:13:31
5.0 / 5
1362
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد