معاونت علمی اعلام كرد؛

بهره مندی شرکت های دانش بنیان از ۶ هزار خدمت صادراتی

بهره مندی شرکت های دانش بنیان از ۶ هزار خدمت صادراتی

کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام نمود تا حالا 6 هزار و 529 خدمت به شرکت های دانش بنیان جهت صادرات ارائه کرده است.به گزارش اسمارت کاور به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با حمایت های ارائه شده توسط این مرکز، ۲ هزار شرکت توانستند محصولات و خدمات خودرا در بازارهای جهانی ارایه کنند. تولیداتی که با بهره گیری از فناوری های پیشرفته و اتکا به توان داخلی عرضه شدند و باتوجه به کیفیت بالایی که دارند قابل فروش در بازار جهانی نیز هستند.
بر همین اساس کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با پشتیبانی از این محصولات، در تلاش است تا بازاری باارزش و سودده برای آنها بوجود آورد. این کار را نیز بعد از شناسایی بازار مطلوب این محصولات و شناسایی مشتریان بالقوه و بالفعل آنها انجام می دهد و بعد از معرفی این تولیدات به کشورها، مبادرت به بازارسازی و صادرات آنها می کند.
بسیاری از این شرکتها با وجود تولید محصولات و ارائه باکیفیت خدمات، به سبب عدم آشنایی با آداب و رسوم بازارهای جهانی، در صادرات چندان موفق عمل نمی کنند؛ اما معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با ارائه آموزش ها و مشاوره های لازم به این مجموعه ها، آنها را آماده حضور در بازار بین المللی و فروش محصولاتشان می کند.
این خدمات تا حالا ۲ هزار مشتری از سمت مجموعه ها و شرکت های دانش بنیان و خلاق داشته است و کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی و فناوری نیز به آنها بیش از ۵ هزار خدمت صادراتی ارائه کرده است.
خدماتی چون توسعه بازار، توانمندسازی، مشاوره های تخصصی، بازاریابی و بازارسازی، اطلاع رسانی و تبلیغ، تحقیقات بازار، اعزام هیات های تجاری به نمایشگاه های تخصصی و غیره به این متقاضیان ارائه می شود.

1400/09/19
21:34:40
5.0 / 5
923
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد