به دلیل آتش سوزی هنگام پارك؛

استلانتیس 20هزار خودروی معیوب خودرا بازگرداند

استلانتیس 20هزار خودروی معیوب خودرا بازگرداند

اسمارت کاور: شرکت خودروسازی هلندی استلانتیس از صدور فراخوان بازگردانده شدن نزدیک به بیست هزار خودروی هیبریدی مینی ون خود به سبب احتمال آتش سوزی آگاهی داده است.به گزارش اسمارت کاور به نقل از رویترز، این شرکت از مالکان خودرو های مورد اشاره خواسته تا از شارژ مکرر این خودرو ها برای حفظ امنیت خویش اجتناب کنند.
پیش از این گزارش هایی در مورد آتش سوزی ۱۲ خودروی مورد اشاره انتشار یافته و نکته جالب این است که همه این خودرو ها در صورتیکه پارک شده بودند، آتش گرفته اند. خودرو های مورد اشاره پاسفیک هیبرید نام دارند و از سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ عرضه شده اند. هنوز مشخص نیست چرا این خودرو های خاموش و پارک شده گرفتار آتش سوزی شده اند.
هنوز معین نیست آیا فرد یا افرادی به سبب این رویدادها گرفتار جراحت یا سانحه شده اند یا خیر. شرکت سازنده هشدار داده که باید از شارژ مجدد وسایل نقلیه مذکور خودداری شود و آنها را دور از سازه ها و سایر وسایل نقلیه پارک کنند. این خودروساز اعلام نمود که در کوشش برای یافتن علت آتش سوزی مذکور است.
مالکان درحال حاضر می توانند با بهره گیری از موتور احتراق داخلی به استفاده از این خودرو ها ادامه دهند. اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها در آمریکا از اظهار نظر دراین زمینه خودداری کرده است. این فراخوان شامل ۱۶۷۴۱ خودرو در ایالات متحده، ۲۳۱۷ دستگاه در کانادا و ۷۵۰ دستگاه دیگر در خارج از آمریکای شمالی است.


منبع:

1400/11/24
11:22:35
5.0 / 5
857
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد