تائید ورود دومین محموله ترمینال های استارلینک به اوکراین

تائید ورود دومین محموله ترمینال های استارلینک به اوکراین

اسمارت کاور تائید ورود دومین محموله ترمینال های استارلینک به اوکراین


به گزارش اسمارت کاور به نقل از ایسنا و به نقل از تسلاراتی، " ایلان ماسک" هم در این مورد بیان کرد که اسپیس ایکس علاوه بر ترمینال ها، آداپتورهایی را برای تأمین برق دیش استارلینک به وسیله فندک خودرو، صفحه های خورشیدی، باتری و ژنراتور به اوکراین ارسال کرده است.
"فدوروف" در توییتر خود نوشت: دومین محموله استارلینک را دریافت کردم. "ایلان ماسک" به وعده خود عمل می کند. ممنونم که از اوکراین و صلح در سرتاسر جهان حمایت می کنید.
"فدوروف" در دستیابی به پایانه های استارلینک برای اوکراین نقشی اساسی داشته است، چونکه او مقامی بود که در ابتدا با "ایلان ماسک" در توییتر تماس گرفت تا بپرسد آیا این کشور می تواند بعضی از سیستم های اینترنت ماهواره ای را دریافت کند یا خیر. "ماسک" در پاسخ اظهار داشت که سرویس استارلینک در اوکراین فعال گشته است و تنها چند روز بعد، "فدوروف" عکسی از یک کامیون حامل ترمینال های استارلینک که به اوکراین رسیده بودند را منتشر نمود. پیش از ورود پایانه های استارلینک، ظاهراً اتصال اینترنت اوکراین مختل شده بود.
استارلینک برای کشور اوکراین بسیار مفید بوده است، چونکه به این کشور کمک کرده است باوجود جنگ مداوم با روسیه، به اینترنت متصل بماند. "ولدیمیر زلنسکی"، رئیس جمهور این کشور اخیراً از ایلان ماسک به علت "حمایت از اوکراین با حرف و عمل" تشکر کرد. "فدوروف" همینطور تصریح کرد که توانایی استارلینک برای متصل نگه داشتن مردم به اینترنت، جان افراد زیادی را نجات می دهد.
منبع:

1400/12/21
12:24:45
5.0 / 5
1058
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد