اعزام هیات تجاری و فناوری به روسیه؛

دانش بنیان ها در بزرگ ترین نمایشگاه نفت و گاز مسکو حضور می یابند

دانش بنیان ها در بزرگ ترین نمایشگاه نفت و گاز مسکو حضور می یابند

اسمارت کاور: بزرگ ترین نمایشگاه نفت و گاز روسیه (NEFTEGAZ) میزبان آخرین دستاوردها و محصولات شرکت های دانش بنیان و خلاق ایرانی می شود.به گزارش اسمارت کاور به نقل از معاونت علمی و فناوری، مهدی قلعه نوی رییس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین المللی نفت و گاز روسیه، اظهار داشت: ۲۹ فروردین تا ۱ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۱، برخی از شرکت های دانش بنیان و خلاق ایرانی با حمایت ۵۰ درصدی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به روسیه می روند.
وی اضافه کرد: این مجموعه ها با حضور در نمایشگاه نفت و گاز مسکو، فرصتی برای ارائه دستاوردهای فناورانه خود و آشنایی با فعالان این حوزه در دیگر کشورهای مشارکت کننده در این رویداد را به دست می آورند.
قلعه نوی اشاره کرد: نمایشگاه نفت و گاز مسکو یک فرصت منحصر به فرد برای فعالان صنعت نفت و گاز اروپا، آسیا و آمریکا است تا با نمایش محصولات و تجهیزات خود، ارتباطات تجاری بی واسطه ای با صنعتگران دیگر کشورها برقرار کنند و بازار جهانی خودرا توسعه دهند.
رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: شرکت های دانش بنیان و خلاق متقاضی تا ۲۴ اسفندماه سال جاری وقت دارند ثبت نام کنند تا با حضور در نمایشگاه نفت و گاز مسکو، از این ابزار کارآمد و موثر بازاریابی برای توسعه بازار محصولات خود بهره بگیرند.
قلعه نوی همین طور اظهار داشت: این رویداد جهانی فرصتی موثر برای تعامل تجاری در کنار متخصصان صنعت نفت و گاز روسیه و دیگر کشورها و گزینه مناسبی برای شروع پروژه های جدید و همکاریهای بین المللی با دیگر کشورها است.


منبع:

1400/12/21
19:57:35
5.0 / 5
789
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد