برگزاری عروسی در یک زیردریایی لوکس!

برگزاری عروسی در یک زیردریایی لوکس!

به گزارش اسمارت کاور یک زیردریایی لوکس جدید که با باتری کار می کند، افراد را قادر می سازد تا جشن عروسی خویش را در زیر آب برگزار کنند.


به گزارش اسمارت کاور به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، شرکت "U-Boat Worx" شرکتی است که زیردریایی های خصوصی تولید می کند و الان مدل جدیدی را طراحی نموده است که شما را شگفت زده می کند.
این زیردریایی لوکس "UWEP" نامیده می شود که مخفف "پلتفرم سرگرمی زیر آب"(Under Water Entertainment Platform) است و ۳۵ متر طول، ۷.۶ متر عرض و هفت متر ارتفاع دارد و دارای بیشتر از ۱۴۸ متر مربع فضای داخلی است که می تواند برای برگزاری جشن و اهداف سرگرمی استفاده گردد.


کار با باتری
این زیردریایی در مجموع می تواند ۱۲۰ مسافر را در خود جای دهد که برای یک زیردریایی ظرفیت بسیار زیادی است. این در شرایطی است که انرژی این زیردریایی بوسیله ی یک باتری ۱.۲ مگاوات ساعتی تأمین می شود که در زیر آن قرار دارد.
این باتری با یک مرتبه شارژ، ۱۸ ساعت دوام می آورد و به زیردریایی اجازه می دهد تا حداکثر سرعت حدود پنج کیلومتر در ساعت را در زیر آب داشته باشد و به عمق حدود ۲۰۰ متری برود.
این زیردریایی در مواقع اضطراری هم دارای یک سیستم برق پشتیبان است که می تواند فعال شود تا سیستم های حیاتی زیردریایی را به مدت ۹۶ ساعت تا زمان نجات و رسیدن کمک روشن نگه دارد.
این زیردریایی دارای ۱۴ پنجره است که هر کدام تقریباً ۴.۵ متر قطر دارند تا مناظر فوق العاده ای از عمق دریا را برای مسافران عرضه نماید.


نورباران اعماق دریا
شاید از خود بپرسید که مردم در تاریکی اعماق دریا بخصوص در هنگام شب، چه چیزهایی را می توانند ببینند. سازندگان این زیردریایی هم به این فکر کرده اند و آنرا به نورافکن های غول پیکری مجهز کردند که نور کافی برای مشاهده مناظر زیر آب را فراهم می آورد.
آخرین اما شاید جالب ترین خصوصیت این زیردریایی این است که زمانی که این زیردریایی کاملا به زیر آب فرو نرفته است، قسمت بالای آن به شکل یک عرشه کشتی قابل استفاده می شود و مسافران می توانند برای تنفس هوای تازه یا لذت بردن از منظره زیبای سطح دریا به آنجا بروند. جای نگرانی هم نیست، چونکه نرده های ایمنی کل اطراف این عرشه را احاطه کرده اند.


هم اکنون زیردریایی "UWEP" برای مردم عادی بسیار گران است، اما امکان دارد بعضی از شرکتهای گردشگری یکی از آنرا بخرند و با آن تور برگزار کنند. اما تا آن روز، فقط افراد ثروتمند به این زیردریایی دسترسی دارند و مردم عادی باید خواب گردش با آنرا ببینند.


منبع:

1401/02/27
11:54:01
5.0 / 5
999
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد