برای نمایش محصولات فناور؛

حضور ۱۸ شرکت عضو پارک فناوری پردیس در نمایشگاه ونزوئلا

حضور ۱۸ شرکت عضو پارک فناوری پردیس در نمایشگاه ونزوئلا

به گزارش اسمارت کاور، پارک فناوری پردیس اعلام نمود: 18 شرکت عضو پارک فناوری پردیس در نمایشگاه محصولات فناور ایرانی در ونزوئلا محصولات خودرا به نمایش گذاشتند.به گزارش اسمارت کاور به نقل از پارک فناوری پردیس، میلاد صدرخانلو نماینده پارک فناوری پردیس در غرفه نمایشگاه محصولات فناور ایرانی در ونزوئلا، اظهار داشت: کشور ونزوئلا و کشورهای آمریکای لاتین و آمریکای جنوبی شرایط بسیار مناسبی برای توسعه بازار بین المللی محصولات فناورانه شرکت های پارک فناوری پردیس دارند و شرایط خوبی ایجاد شده تا شرکت های عضو پارک و سایر شرکت های فناور کشور بتوانند از ظرفیت های این بازار برای فروش محصولات خود بهره گیرند.
رئیس مرکز توسعه تجارت فناوری پارک فناوری پردیس اظهار داشت: هدف از حضور پارک در این نمایشگاه، نمایش و ارائه دستاوردها و توانمندی های شرکت های عضو به عنوان بزرگترین پارک فناوری کشور و منطقه به طرف ونزوئلایی و آشنایی زیست بوم فناوری ونزوئلا با توانمندی پارک فناوری پردیس و معرفی تعدادی از محصولات شرکت های این پارک که قابلیت صادرات به کشورهای آمریکای جنوبی و لاتین را دارند، می باشد.
صدرخانلو اشاره کرد: پیدا کردن شرکت های مناسب برای همکاری با اعضای پارک و کمک به توسعه فعالیت ها و بازارهای شرکت های عضو خصوصاً در زمینه سلامت شامل دارو و تجهیزات پزشکی، صنعت نفت، گاز و پتروشیمی یکی از اهداف مهم ماست. بدین سبب نمایندگانی از ۱۸ شرکت عضو پارک در این نمایشگاه حضور دارند تا نمونه محصولاتشان را برای فروش به طرف ونزوئلایی معرفی کنند و دراین زمینه مذاکرات مختلفی در ۲ روز ابتدایی نمایشگاه انجام شده است.
وی اشاره کرد: برگزاری جلسات مختلف با شرکت های خصوصی ونزوئلایی که ظرفیت همکاری با شرکت های پارک فناوری پردیس را دارند، از مهم ترین برنامه های ما در این نمایشگاه است تا با کسب اطلاعات و نیازهای این شرکتها بتوانیم به توسعه فعالیت و همکاری شرکتهای پارک با طرف های ونزوئلایی کمک نماییم.
رئیس مرکز توسعه تجارت فناوری پارک فناوری پردیس عنوان کرد: همین طور با بخش دولتی ونزوئلا نیز مذاکره های انجام شده تا نمایندگان هر کدام از حوزه های حاضر در نمایشگاه با وزارتخانه های ونزوئلایی که می تواند یکی از مشتری های عمده محصولات شرکت های پارک باشند، وارد تعامل مستقیم شوند تا این وزارتخانه ها از ظرفیت ها و توانمندی های شرکت های پارک بهره گیرند.
صدرخانلو اظهار داشت: همین طور بدنبال امضای یک موافقتنامه با دولت ونزوئلا هستیم تا پارک فناوری پردیس به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران، یک مرکز فروش فناورانه در منطقه آمریکای لاتین با مرکزیت ونزوئلا در این کشور تأسیس کند. درحقیقت حضور پارک فناوری پردیس یک فرصت بسیار عالی برای شرکت های فناورانه پارک و سایر شرکت های فناور کشور برای فروش محصولاتشان در منطقه آمریکای لاتین را محقق می کند.
وی افزود: هم اکنون مذاکرات اولیه با شرکتها ونزوئلایی در زمینه سلامت، نفت، گاز و پتروشیمی انجام شده است و امیدواریم بتوانیم تا انتهای نمایشگاه تفاهم نامه ها و توافق نامه هایی با این شرکتها و دولت ونزوئلا به امضا برسانیم. همین طور بدنبال این هستیم که مذاکرات همکاری با شرکت های ونزوئلایی را بعد از اتمام نمایشگاه نیز ادامه دهیم.
وی اشاره کرد: حضور در نمایشگاه هایی که اختصاصاً برای جمهوری اسلامی ایران یا تعداد کمی از کشورها برگزار می شود، یک فرصت بسیار طلایی برای معرفی کامل توانمندی شرکتها با تمرکز و توجه بالای مخاطب است.

1401/06/29
22:09:35
5.0 / 5
366
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد