استاندار خراسان رضوی تاكید كرد؛

ضرورت کیفی سازی شرکت های دانش بنیان خراسان رضوی

ضرورت کیفی سازی شرکت های دانش بنیان خراسان رضوی

به گزارش اسمارت کاور، مشهد ـ استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: کیفی سازی شرکتهای دانش بنیان موجود در استان مورد تاکید است و در جهت راه اندازی و پشتیبانی از ایجاد شرکتهای فناور دیگر هم تلاش می شود.به گزارش اسمارت کاور به نقل از مهر، یعقوبعلی نظری ظهر پنجشنبه در گردهمایی شرکتهای دانش بنیان اظهار نمود: کیفی سازی شرکتهای دانش بنیان موجود در استان مورد تاکید و در جهت راه اندازی و پشتیبانی از ایجاد شرکتهای فناور دیگر هم تلاش می شود مید است بتوانیم اقلام غذایی و معادن که از مزیت های تاریخی استان خراسان رضوی است را با تلاش شرکتهای دانش بنیان بهتر از گذشته تولید نماییم.
استاندار خراسان رضوی ضمن اشاره به راه اندازی پردیس معدنی در منطقه سنگان خواف اضافه کرد: با راه اندازی این پردیس معدنی، ضمن نزدیکی به معادن این منطقه که سرمایه بزرگی برای کشور به حساب می آید، امکان بهره برداری بیشتر از این معادن هم فراهم شده اس
وی اظهار داشت: با عنایت به موقعیت آب و هوایی و کمبود منابع آبی که با آن مواجه هستیم، شرکتهای دانش بنیان فعال در حوزه کشاورزی باید فعالیتهای بهتری را با عنایت به شرایط روز عرضه کنند.
نظری اضافه کرد: هم اکنون بستر حرکت در بخش اقتصاد دانش بنیان و پردیس های تخصصی با ایجاد تشکیلات مربوطه در استان فراهم است و ایجاد قرارگاه دانش بنیان هم در گره گشایی مشکلات این حوزه نقش مؤثری داشته است.
استاندار خراسان رضوی اظهار نمود: مهم ترین برنامه های قرارگاه دانش بنیان در استان خراسان رضوی، حفظ شرکتهای موجود و کمک به فعالیت بیشتر آنها است.
وی اظهار داشت: بر همین مبنا باید ارتباط بین ستادها و شبکه های دانش بنیان هماهنگ تر شود تا ضمن پیشگیری از کارهای پراکنده که خروجی اندکی هم دارند، امکان نوآوری بیشتری در سطح استان رخ دهد.


منبع:

1401/07/22
13:36:51
5.0 / 5
333
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد