مدیر خانه نوآوری در روسیه خبر داد:

روسیه خواهان محصولات های تک کشاورزی ایرانی

روسیه خواهان محصولات های تک کشاورزی ایرانی

اسمارت کاور: به گزارش اسمارت کاور، مدیر خانه نوآوری و فناوری روسیه از تعامل فناورانه ایران و روسیه آگاهی داد و اظهار داشت: روس ها خواهان محصولات فناورانه کشاورزی ایران خصوصا در زمینه دام و طیور هستند.دکتر مهدی دیلم صالحی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به همکاری ایران با روسیه در حوزه کشاورزی اظهار داشت: هم اکنون ارتباطات ایران و روسیه در حوزه صادرات محصولات کشاورزی غیر های-تک وجود دارد.
وی با اعلان اینکه بواسطه خانه نوآوری، برخی محصولات های-تک در معرض نمایش گذاشته شده اند که این می تواند باب همکاری ایران و روسیه را فراهم آورد، اظهار داشت: وقتی یک محصول از طرف روسیه درخواست می شود و متقاضی و بازدیدکننده با محصولات دیگر در خانه نوآوری روبرو می شود، می تواند درخواست آنها را بیشتر کند.
وی با بیان مثالی اظهار داشت: روس ها خواهان یک محصول کشاورزی بودند و زمانی که با مکمل های دام و طیور در شوروم خانه نوآوری مواجه گشتند تصمیم گرفتند که از این محصولات نیز بهره ببرند و این فرصت خوب صادراتی برای شرکتهای دانش بنیان حوزه کشاورزی، دام و طیور شمرده می شود.
وی با اشاره به خانه نوآوری ایران در روسیه اظهار داشت: امسال فعالیت این خانه نوآوری بیش از گذشته خواهد شد برای اینکه در دیدار اخیر شرکتهای دانش بنیان ایرانی با شرکتها و تجار روس، تفاهمات خوبی انجام شده و شرایط جدید فدراسیون روسیه هم نویدبخش توسعه تعاملات است.
صالحی اظهار داشت: زیرساخت خانه نوآوری در راستای تسهیل امر صادرات محصولات دانش بنیان و فناور است و دو سرویس اصلی به شرکت های دانش بنیان ارائه می کند.
وی با اعلان اینکه خدمات اصلی کمک کننده بوسیله خانه های نوآوری و فناوری به شرکت های دانش بنیان شامل خدمات نرم افزاری و سخت افزاری است، بیان کرد: خدمات سخت افزاری شامل شوروم کالا و دستاوردهای دانش بنیان در نمایشگاه عرضه محصولات، فضای کار اشتراکی، فضای کار اختصاصی، سالن جلسات و امکانات برگزاری جلسات B۲B است.
وی افزود: خدمات نرم افزاری شامل تحقیقات بازار، بازاریابی، یافتن شریک تجاری، برگزاری دوره های آموزشی و منتورینگ و گرفتن استانداردها و مجوزهای ورود به بازار و خدمات حقوقی و عقد قرارداد می شود.


منبع:

1401/08/14
14:04:32
5.0 / 5
363
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد