نمایشگاه CES ۲۰۲۳

دوش هایی با توانایی رایحه درمانی!

دوش هایی با توانایی رایحه درمانی!

به گزارش اسمارت کاور، یکی از فناوری های عرضه شده در نمایشگاه CES ۲۰۲۳، سیستمی است که توانایی رایحه درمانی را به دوش های حمام می بخشد.


به گزارش اسمارت کاور به نقل از ایسنا و به نقل از زدنت، به نظر می آید که «رایحه درمانی»(Aromatherapy) هم اکنون یک روند مورد توجه برای دستیابی به سلامتی است و شرکت «کوهلر»(Kohler) با برند «اسپریگ»(Sprig) در این حوزه همکاری می کند. کوهلر روز سه شنبه اعلام نمود که در نمایشگاه فناوری ۲۰۲۳ CES، یک تکنولوژی جدید را برای کسب سلامتی را به نمایش می گذارد. این فناوری، یک سیستم تزریق برای دوش است که عطرهای طبیعی و آرام بخش را به دوش اضافه می کند.
این فناوری آنقدرها هم که به نظر می آید، پیچیده نیست. سیستم جدید کوهلر فقط از یک دستگاه قابل اتصال تشکیل شده است که به سردوش متصل می شود. باآنکه این سیستم با در نظر گرفتن سردوش کوهلر طراحی شده اما با بیشتر سردوش های دیگر سازگار است. بنابراین، کاربر همچنان می تواند دوش غیر کوهلر خویش را با آن فریب دهد.
هنگامی که این فناوری و سردوش به هم وصل شوند، کاربر باید یک غلاف اسپریگ را وارد کند تا سیستم، یک کوکتل حاوی ویتامین و عطر را در آب منتشر کند. به قول کوهلر، این سیستم در عرض چند دقیقه کار خواهد نمود.
کوهلر، غلاف های دوش اسپریگ را تمیز و همراه با مواد بدون سم توصیف می کند. این غلاف ها در دو فرمت یک بارمصرف و چندمنظوره موجود هستند و در شش رایحه همچون اکالیپتوس، اسطوخودوس و بابونه عرضه می شوند.
قیمت خود سیستم از ۱۱۹ دلار آغاز می شود که غلاف ها را هم در بر دارد. کوهلر می گوید که این سیستم از سه ماهه نخست سال ۲۰۲۳ برای سفارش در دسترس خواهد بود.
منبع:

1401/10/14
14:14:20
5.0 / 5
410
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد