نمایشگاه CES ۲۰۲۳؛

معرفی جدید ترین فناوری برای جلسات مجازی

معرفی جدید ترین فناوری برای جلسات مجازی

به گزارش اسمارت کاور، شرکت Zero Distance نخستین محصول خود به نام Wehead را بر مبنای فناوری آواتار اختصاصی خود که تجربه حضور فیزیکی یک فرد را به صورت مجازی بازسازی می کند، معرفی نمود.


به گزارش اسمارت کاور به نقل از ایسنا، این صفحه نمایش هوشمند با ظاهری آینده نگر، تجربه حضور فیزیکی یک فرد از راه دور را در اتاق شما از راه صفحه های سه بعدی و حرکات سر فراهم می آورد.
این دستگاه افراد را قادر می کند تا حس صمیمیت عمیق تری در مکالمه داشته باشند. Wehead را میتوان از راه تلفن هوشمند، لپ تاپ یا تبلت کنترل کرد. برای انجام این کار، کاربران می توانند به آسانی سر خویش را حرکت دهند و دستگاه حرکات را تکرار می کند و به آنها اجازه می دهد از راه دوربین دستگاه به اطراف نگاه کنند و محیط را مشاهده کنند و برای ادامه مکالمه به افراد مختلف در اتاق کنفرانس رجوع کنند.
Wehead یک فناوری رباتیک پیشرفته است که برای مصرف کنندگان در دسترس می باشد. این دستگاه برای علاقه مندان به فناوری است که می خواهند بخشی از این تکنولوژی اعجاب انگیز را از نزدیک لمس کرده و تجربه کنند.
Wehead می تواند نماینده یک فرد در مناطق دورافتاده در یک اتاق جلسه یا دفتر باشد. این سیستم شامل چندین صفحه نمایش، یک دوربین و یک موتور ۲ محوره است. Wehead تمام ملزومات مکالمات حضوری مانند تماس چشمی، خصوصیت های صورت در اندازه کامل، گفتار فضایی و حرکات سر را فراهم می آورد. Wehead می تواند ابعاد جدیدی را به کنفرانس های ویدئویی، جلسات تجاری مجازی و تجربیات حضور از راه دور در رویدادها به ارمغان بیاورد.
منبع:

1401/10/17
10:57:19
5.0 / 5
381
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد