از سوی یك شركت دانش بنیان محقق شد؛

طراحی سیستمی هوشمند برای کارآمدی امدادرسانی به حادثه دیدگان

طراحی سیستمی هوشمند برای کارآمدی امدادرسانی به حادثه دیدگان

اسمارت کاور: با طراحی سیستم هوشمند دستیار امداد ازطریق یک شرکت دانش بنیان، تعیین دقیق نقطه حادثه و اعزام سریع و بموقع نیروهای امدادی ممکن شد.به گزارش اسمارت کاور به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهور، این سیستم هوشمند امکان مشخص کردن محل دقیق حادثه را بر روی نقشه فراهم می آورد بنا بر این اطلاع رسانی به نیروهای امدادی مستقر در نزدیکی حادثه با سرعت و شتاب بالاتری به انجام می رسد. بر همین اساس؛ امدادرسانی به افراد حادثه دیده سریع تر و با مخاطرات کم تری صورت می گیرد.
این سیستم، به مکانیزه کردن روند اطلاع رسانی حوادث و موقعیت های اضطراری به مراجع ذی صلاح توسط همه افراد جامعه و اعزام گروه امداد باتوجه به نوع حادثه و تخصص مورد نیاز در سریعترین زمان ممکن کمک می نماید.
در این محصول ایران ساخت امکان «تهیه گزارشات و ارزیابی های سیستمی، اماکن و محل های حادثه خیز» و «تعیین حوادثی که بیشتر رخ می دهند» فراهم گشته است که همین موضوع کمک می نماید تا تصمیم گیری های مدیریتی در زمان بروز حوادث؛ درست تر و موثرتر صورت گیرد.
محصول این شرکت با حمایت گروه ژئوماتیک ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری تولید شده است و قابلیت استفاده برای شرکتها و سازمان های خصوصی و مردم عادی را دارد و امدادرسانی به حادثه دیدگان را کارآمدتر می کند.

1402/02/22
20:44:25
5.0 / 5
516
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد