با حمایت معاونت علمی؛

پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه وتکس امارات برگزار می گردد

پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه وتکس امارات برگزار می گردد

اسمارت کاور: پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه صنایع آب، انرژی و محیط زیست (WATEX) 24 تا 26 آبان ماه سال جاری انجام می شود.به گزارش اسمارت کاور به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه صنایع آب، انرژی و محیط زیست (WATEX) با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، در تاریخ ۲۴ تا ۲۶ آبان ماه سال جاری انجام می شود.
نمایشگاه وتکس نمایشگاهی با هدف دستیابی به انرژی پاک است که بصورت سالانه در دبی انجام می شود. این نمایشگاه برنامه تامین ۱۰۰% برق دوبی با بهره گیری از منابع پاک انرژی تا سال ۲۰۵۰ را دنبال می کند.
نمایشگاه وتکس محلی برای ارائه ی آخرین راهکار ها و محصولات شرکت های فناوری در عرصه آب، برق و انرژی های پاک است. سال قبل حدود ۴۷ هزار نفر از دستاوردهای به روز و منحصر به فرد شرکت های حاضر بازدید کردند و در طول نمایشگاه بیش از ۵۱۰۰ جلسه ی B۲B و B۲G و ۱۱۰ سمینار اجرا شد.
شرکت های فعال در عرصه انرژی های پاک برای ارائه آخرین دستاوردهای خود، حضور در شبکه بین المللی فعالین این حوزه و مذاکره با همتایان یا خریداران محصولات خود، تا ۳۰ شهریور ماه فرصت دارند که جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت https: //tesc.ir/service/۸/۱/ مراجعه کنند.

1402/06/11
08:23:04
5.0 / 5
436
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد