با حمایت صندوق نوآوری صورت می گیرد؛

پاویون دانش بنیانها در نمایشگاه مواد و صنایع شیمیایی

پاویون دانش بنیانها در نمایشگاه مواد و صنایع شیمیایی

اسمارت کاور: پاویون شرکت های دانش بنیان در ششمین نمایشگاه بین المللی مواد و صنایع شیمیایی، تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی پاییز امسال در تهران راه اندازی.به گزارش اسمارت کاور به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، ششمین نمایشگاه بین المللی مواد و صنایع شیمیایی، تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی (CLI ۲۰۲۳) از تاریخ ۳۰ آبان تا ۳ آذر ۱۴۰۲ در مرکز نمایشگاهی برج میلاد تهران انجام می شود.
معرفی ظرفیت ها و توانمندی های کشور در عرصه صنایع شیمیایی و آزمایشگاهی از ابعاد مختلف شامل تولید ماشین آلات، مواد اولیه، تجهیزات و خدمات وابسته؛ ایجاد ارتباط مستقیم بین تولید و تامین کنندگان مواد و تجهیزات شیمیایی و آزمایشگاهی با مصرف کنندگان؛ عرضه آخرین پیشرفت های صنعتی توسط شرکت های پیشرو بین المللی از مهم ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان شده است.
مواد شیمیایی صنعتی، مواد شیمیایی دارویی و آزمایشگاهی، تجهیزات صنایع فرایندی، تجهیزات آزمایشگاهی (بالینی - صنعتی - آموزشی)، خدمات آزمایشگاهی، تجهیزات ایمنی و بهداشت صنعتی، گروههای کالایی شرکت کننده در نمایشگاه CLI ۲۰۲۳ هستند.
در پاویون شرکت های دانش بنیان در ششمین نمایشگاه بین المللی مواد و صنایع شیمیایی، تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی که به همت صندوق نوآوری و شکوفایی ۱۴۰۲ برپا می شود، شرکت های دانش بنیان ایرانی به عرضه محصولات و نمایش توانمندی های خود در عرصه مواد و صنایع شیمیایی می پردازند.
شرکت های دانش بنیان مشتاق حضور در این پاویون می توانند در سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به آدرس ghazal.inif.ir ثبت نام کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۶۳۱۰۳۳۱۴ -۰۲۱ و ۰۹۹۴۵۸۶۳۸۴۵ (توسعه آینده بازار نوآوری ایرانیان) تماس بگیرند.
ظرفیت پاویون محدود بوده و اولویت با شرکت هایی است که زودتر ثبت نام کنند. مهلت ثبت درخواست برای حضور در این نمایشگاه، روز پنجشنبه ۳۰ شهریور ماه ۱۴۰۲ خواهد بود.
یکی از برنامه های صندوق نوآوری و شکوفایی در امتداد کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت های دانش بنیان، پشتیبانی از حضور این شرکتها در نمایشگاه های دائمی خارجی و نیز حضور در نمایشگاه های معتبر بین المللی به دو صورت حضور مستقل و برگزاری پاویون است.منبع:

1402/06/21
20:47:44
5.0 / 5
427
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد