هیات تجاری فناوری ایران به کشور برزیل اعزام می شود

هیات تجاری فناوری ایران به کشور برزیل اعزام می شود

به گزارش اسمارت کاور، یک هیات تجاری با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در مهرماه جاری به کشور برزیل اعزام می شود.به گزارش اسمارت کاور به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، تجارت با کشورهای حوزه آمریکای لاتین یکی از فرصت های مغفول در تجارت بین الملل برای ایران است. کشور برزیل بعنوان یکی از بازارهای مستعد برای حضور شرکتهای دانش بنیان مقصد رایزن بین المللی ایران بوده است.
مرکز تجاری ایران در مکزیک و برزیل مستقر در کریدور فناوری تا بازار هم خدمات و تسهیلات لازم جهت ورود به بازار برزیل را برای شرکتهای دانش بنیان فراهم می آورد.
اعزام به کشور برزیل با هدف گسترش و توسعه بازار بین الملل شرکتهای دانش بنیان با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری صورت می گیرد.
تسهیل توسعه بازار بین الملل شرکت ها در چارچوب چهار برنامه مدون توسط مرکز تعاملات پیشبینی شده که شامل برگزاری پاویون در نمایشگاه های تخصصی بین المللی، اعزام هیات تجاری، پذیرش هیات تجاری در نمایشگاه های داخلی و پشتیبانی از حضور مستقل در نمایشگاه است.
جهت اطلاع از برنامه این حمایت ها می توانید به تقویم نمایشگاهی مرکز تعاملات رجوع کنید.
شرکت های تولید کننده محصولات دانش بنیان بعلاوه گروههای کالایی دارو و تجهیزات پزشکی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، محصولات پتروشیمی، مصالح ساختمانی، غلات، بذر و سم و... در این برنامه اعزام حضور خواهند داشت.
خدماتی شامل اقامت در هتل پنج ستاره، ترنسفرهای ورودی و خروجی و گروهی، برگزاری جلسات B۲B، همراهی راهنمای فارسی زبان و سیمکارت به شرکتهای حاضر در هیئت تجاری، عرضه می شود.
سفر هیات تجاری از ۲۱ تا ۲۸ مهرماه صورت می گیرد.
متقاضیان می توانند جهت ثبت نام از راه سایت کریدور صادرات به نشانی https: //tesc.ir/service/۷۳/۱ اقدام نمایند. همینطور شماره تماسهای ۰۹۱۹۵۵۱۰۰۵۰، ۰۹۱۲۱۴۵۳۴۵۰ و ۰۹۳۵۳۳۶۶۲۲۲ پاسخگوی سوالات شرکت ها در مورد برنامه اعزام به کشور برزیل است.


منبع:

1402/07/04
13:26:17
5.0 / 5
241
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد