نسخه پولی اینستاگرام و فیس بوک در راهست

نسخه پولی اینستاگرام و فیس بوک در راهست

به گزارش اسمارت کاور، شرکت «متا پلتفرم» به فکر اعمال هزینه اشتراک ماهانه ۱۴ دلار برای نسخه بدون تبلیغات اینستاگرام یا فیسبوک در اروپاست.به گزارش اسمارت کاور به نقل از ایسنا، روزنامه وال استریت ژورنال در گزارشی نوشت: متا به رگولاتورهای اروپایی اعلام نموده است تحت این طرح، حدود ۱۰ یورو (۱۰.۴۶ دلار) در ماه برای دسترسی به حساب کاربری اینستاگرام و فیسبوک از راه وب و حدود شش یورو برای هر کدام از حساب های لینک شده، دریافت خواهد نمود.

طبق گزارش وال استریت ژورنال، این قیمت در دستگاههای موبایل، ماهانه ۱۳ یورو خواهد بود چونکه متا، کمیسیون های اعمال شده از جانب فروشگاه های برنامه اپل و گوگل در پرداخت های درون برنامه ای را هم به حساب می آورد.

کمیسر حریم خصوصی داده ایرلند، اوایل سال میلادی جاری شرکت متا را ۳۹۰ میلیون یورو جریمه کرد و به این شرکت اعلام نمود نمی تواند از مبنای قانونی قرارداد برای ارسال تبلیغات شخصی سازی شده به کاربران استفاده نماید.

متعاقب آن، شرکت متا اعلام نمود می خواهد از کاربران در اتحادیه اروپا درخواست کند موافقت خودشان را با تبلیغات هدفمند اعلام نماید تا به شماری از الزامات تغییر یافته رگولاتوری در این منطقه پاسخ دهد.

شرکت متا حالا به رگولاتورهای اروپا گفته است امیدوار است طرح اشتراک بدون تبلیغات را در ماههای آینده برای کاربران اروپایی عرضه نماید و به کاربران حق انتخاب خواهد داد تا بین دسترسی به اینستاگرام و فیسبوک مجانی به همراه تبلیغات شخصی سازی شده و نسخه های بدون تبلیغات و پولی این دو پلتفرم، انتخاب کنند.

سخنگوی متا به وال استریت ژورنال اظهار داشت: این شرکت به خدمات رایگانی اعتقاد دارد که با تبلیغات شخصی سازی شده، حمایت می شوند اما گزینه هایی را بررسی می کند تا رعایت الزامات رگولاتوری را تضمین کند.

بر اساس گزارش رویترز، اولین بار روزنامه نیویورک تایمز گزارش کرد که متا درحال بررسی عرضه نسخه های پولی اینستاگرام و فیسبوک برای کاربران مقیم اتحادیه اروپاست.
1402/07/11
16:30:45
5.0 / 5
226
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد