ضرر ۷۳ میلیون دلاری شبکه اجتماعی ترامپ

ضرر ۷۳ میلیون دلاری شبکه اجتماعی ترامپ

به گزارش اسمارت کاور، شبکه اجتماعی دونالد ترامپ از زمان راه اندازی در اوایل سال ۲۰۲۲ تاکنون، ۷۳ میلیون دلار ضرر خالص داشته است.به گزارش اسمارت کاور به نقل از ایسنا، رئیس جمهور سابق آمریکا، راه اندازی اپلیکیشن شبکه اجتماعی خویش را در اکتبر سال ۲۰۲۱، اعلام نموده و گفته بود این پلت فرم در مقابل شرکتهای بزرگ فناوری مانند توییتر و فیسبوک که او را ممنوع کرده اند، خواهد ایستاد.

تروت سوشال در سال ۲۰۲۲، ضرر ۵۰ میلیون دلاری داشت و فروش خالص آن تنها ۱.۴ میلیون دلار بود. این پلت فرم شبکه اجتماعی، ۲۳ میلیون دلار در نیمه اول سال میلادی جاری از دست داد و تنها ۲.۳ میلیون دلار فروش خالص داشت.

شرکت حسابداری عمومی ثبت شده مستقل گروه رسانه و فناوری ترامپ (TMTG) نشان داده که این وضعیت مالی، تردیدهای اساسی را در رابطه با توانایی این پلت فرم برای ادامه فعالیت، بوجود می آورد. گروه TMTG بر این باور است که با عدم پیشرفت واقعی در تکمیل ادغام با شرکت دیجیتال ورلد، امکان دارد تأمین وجوه مالی بیشتر از طریق منابع مالی سنتی، دشوار باشد.

بر اساس گزارش رویترز، اسناد عرضه شده به رگولاتوری نشان داده است این شرکت در مارس، چندین موقعیت را حذف نمود و افزود که این اقدام بعد از بازبینی در همه بخش ها انجام شد که بیشترین تأثیر را بر پخش ویدیوی درخواستی TMTG و تیم های زیرساختی داشت.
1402/08/23
12:35:52
5.0 / 5
100
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان اسمارت كاور
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد