با حمایت معاونت علمی صورت گرفت؛

حضور ۹ شرکت دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی

حضور ۹ شرکت دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی

به گزارش اسمارت کاور، به منظور پشتیبانی از صدور خدمات فنی و مهندسی شرکتهای دانش بنیان حوزه عمران و ساختمان، پاویون شرکتهای دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان دبی(Big ۵ Global) برپا شد.به گزارش اسمارت کاور به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، در این دوره نمایشگاه، هادی تاج الدین، معاون ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان عمران و ساختمان و فرشید ایلاتی، مدیر برنامه های ملی توسعه فناوری های بازار املاک و مستغلات هم به نمایندگی از سوی این ستاد از آخرین دستاوردهای تکنولوژیک شرکتهای جهانی بازدید و مذاکراتی با برخی شرکتهای حاضر در این نمایشگاه داشتند.
یکی از برنامه های ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان عمران و ساختمان در جهت کمک به توسعه بازار صادراتی شرکتهای دانش بنیان و صدور خدمات فنی و مهندسی، پشتیبانی از حضور شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه های خارجی و هم حضور در نمایشگاه های معتبر بین المللی به دو صورت حضور مستقل و برگزاری پاویون است.
سیاستگذاری، آینده نگاری، تنظیم مقررات و تعاملات حاکمیتی، ارتقاء ظرفیت شرکتهای دانش بنیان عمران و ساختمان، نفوذ فناوری در قسمت های اقتصادی غالب، بازارسازی داخلی و پشتیبانی از توسعه صادرات، ارتقای زیرساخت های توسعه اقتصاد دانش بنیان در قسمت عمران و ساختمان از دیگر برنامه های این ستاد است.
در پاویون ملی ایران هم شرکتهای دانش بنیان البرز شیمی آسیا، پایا تخت جمشید، کارگاه نوآوری هفت و هشت دیبا، بتن اکسیر پادیر، مبتکر بتن سورین، کیمیا صنعت شیما، پیشتازان طاها بتیس، شهر هوشمند گیلسا، صنایع پایدار نفت و آب پارسیان نفتاب با حمایت معاونت علمی به عرضه محصولات و توانمندی های خود در حوزه صنعت ساختمان پرداختند.
نمایشگاه صنعت ساختمان دبی، بزرگترین نمایشگاه تجاری مصالح و محصولات عمرانی در خاورمیانه است که هرساله میزبان بزرگترین گردهمایی متخصصان و مهندسان ساخت و ساز و عمرانی در منطقه است. در این رویداد با برگزاری بیشتر از ۱۳۰ سمینار و کارگاه آموزشی و معرفی و عرضه هزاران محصول معتبر و برتر دنیا توسط غرفه داران، اطلاعات جامع و کاملی در اختیار مهندسان و متخصصان این صنعت قرار داده می شود. این نمایشگاه با سه دهه سابقه توانسته سه هزار و ۲۰۰ غرفه دار از ۶۵ کشور و ۸۰ هزار متخصص را به خود جذب نماید.

1402/09/26
16:03:17
5.0 / 5
238
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد