اینستاگرام و فیس بوک به اروپایی ها حق انتخاب بیشتری داد

اینستاگرام و فیس بوک به اروپایی ها حق انتخاب بیشتری داد

اسمارت کاور: شرکت متا روز دوشنبه اعلام نمود برای رعایت قوانین اتحادیه اروپا، به کاربران اینستاگرام و فیسبوک در این منطقه، گزینه های بیشتری درباره ی روش استفاده از خدمات شبکه اجتماعی این شرکت عرضه خواهد شد.به گزارش اسمارت کاور به نقل از ایسنا، بزرگترین شرکت شبکه اجتماعی جهان، تازه ترین شرکتی است که بعد از کوشش های گوگل برای رعایت قانون بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا، تغییراتی را برای رعایت این قانون می دهد.

ظرف مدت چند هفته آتی، کاربران پلت فرم های شبکه اجتماعی متا، اعلان هایی را دریافت می کنند که به آنها اطلاع می دهند که می توانند انتخاب کنند که آیا دوست دارند اطلاعات خودرا با خدمات این شرکت به اشتراک گذارند یا خیر.

شرکت متا قبل از این، دسترسی به اشتراک پولی بدون تبلیغات فیسبوک و اینستاگرام را به کاربران در اروپا عرضه نموده بود. این اشتراک در واکنش به مقررات سخت گیرانه اتحادیه اروپا پیرامون نحوه جمع آوری داده های کاربران و استفاده از آنها در اروپا، ارائه شد. شرکت متا امیدوار است با عرضه طرح اشتراک بدون تبلیغات، به کاربران حق انتخاب دهد تا بین دسترسی به اینستاگرام و فیسبوک رایگان به همراه تبلیغات شخصی سازی شده و نسخه های بدون تبلیغات و پولی این دو پلتفرم، انتخاب کنند.

بر اساس گزارش رویترز، تحت قانون بازارهای دیجیتال که متا باید تا هفتم مارس به آن عمل کند، شرکتها موظفند با خدمات و محصولات خود با روشی که با خدمات رقبای خود رفتار می کنند، رفتار کنند.

منبع:

1402/11/03
15:55:36
5.0 / 5
240
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد