در رویدادهای صندوق نوآوری صورت گرفت؛

معرفی ۱۹۱ نیاز فناورانه صنایع مختلف به دانش بنیان ها

معرفی ۱۹۱ نیاز فناورانه صنایع مختلف به دانش بنیان ها

معاون توسعه صندوق نوآوری و شكوفایی اظهار داشت: طی رویدادهای مختلفی كه در صندوق برگزار شده تابحال 191 نیاز فناورانه به شركتهای دانش بنیان معرفی گشتند.به گزارش اسمارت کاور به نقل از مهر، سیاوش ملکی فر امروز در رویداد معرفی نیازهای فناورانه حوزه معدن و صنایع معدنی که در صندوق نوآوری وشکوفایی به صورت آنلاین برگزار شد، اظهار داشت: رویداد ارائه نیازهای فناورانه در صنایع مختلف از سال قبل در پیش گرفته شد که طبق برآوردها، هزار و ۶۰۰ نیاز فناورانه صنایع مختلف با حضور هزار و ۱۵۰ شرکت دانش بنیان عرضه شدند.
وی اضافه کرد: حاصل برگزاری این رویدادها انعقاد ۴ هزار و ۷۲۸ میلیارد تومان قرار داد بوده است.
معاون توسعه نوآوری صندوق نوآوی و شکوفایی بیان کرد: از شروع امسال به سبب شیوع ویروس کرونا تا کنون ۶ رویداد مجازی ارائه نیاز فناورانه برای صنعت برق، کشاورزی، ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، تجهیزات پزشکی، دارو و سلامت، امنیت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مددکاری و پشتیبانی از مددجویان انجام شد که تابحال در این رویدادها ۱۹۱ نیاز فناورانه ارائه شده است.
ملکی فر اظهار داشت: تزریق فناوری های پیشرفته، تقویت روحیه خودباروی، ایجاد اشتغال پایدار و توسعه بازار، جلوگیری از خروج ارز و تامین نیازهای فناورانه همچون اهداف برگزاری این رویدادها به شمار می روند.
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی افزود: پس از برگزاری این رویدادها به شرکت های صنعتی و دانش بنیان، تسهیلاتی اعطا می نماییم تا بتوانند محصولاتی در امتداد رفع نیاز صنایع عرضه کنند.
حمایت لیزینگی صندوق نوآوری و شکوفایی
وی درباب حمایت لیزینگ صندوق اظهار داشت: طرف های خریدار فناوری در چارچوب لیزینگ می توانند ۷۰ تا ۸۰ درصد مبلغ خرید را از صندوق نوآوری تسهیلات ۳ ساله با نرخ ۹ درصد دریافت نمایند ضمن آنکه شرکت های دانش بنیانی که موفق به عقد قرار داد شوند می توانند انواع ضمانت نامه ها همچون ضمانت نامه پیمان، تسهیلات سرمایه در گردش، تولید صنعتی تا سقف ۶۰ میلیون تومان را دریافت نمایند.

1399/07/07
14:04:04
5.0 / 5
1618
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد