فضانورد ناسا با ماسك آماده بازگشت به زمین است!

فضانورد ناسا با ماسك آماده بازگشت به زمین است!

اسمارت كاور: فضانورد ناسا كه در ایستگاه فضایی بین المللی اقامت دارد، با انتشار توئیت و پوشیدن ماسك آمادگی خود برای بازگشت به زمین را نشان داد.


به گزارش اسمارت کاور به نقل از دیجیتال ترندز، کریس کسیدی، فضانورد ناسا که حالا ۶ ماه است در ایستگاه فضایی بین المللی اقامت می کند، با پوشیدن ماسک آمادگی خود برای بازگشت به زمین را نشان داد. او روز گذشته در توئیتی نوشت: ماسک زدن در@Space_Station( ایستگاه فضایی بین المللی)! خودم را برای واقعیت جدید و روز چهارشنبه آماده می کنم که به زمین برمی گردم.
کسیدی همراه آناتولی ایوانیشین و ایوان واگنر روز چهارشنبه به زمین برمی گردند و کپسول حامل آنان در قزاقستان فرود می آید. وی در مدت ۶ ماه اقامت خود در ایستگاه فضایی آزمایش علمی مختلفی انجام داد همچون فعالیتهای حیاتی مربوط به نگهداری ایستگاه طی ۴ پیاده روی فضایی. همینطور او از ارتفاع ۲۵۰ مایلی زمین، برخی طوفان های قدرتمند را رصد و اقداماتی برای یافتن نشتی هوا در ایستگاه فضایی بین المللی انجام داد. کریس کسیدی و دو فضانورد دیگر در آوریل ۲۰۲۰ میلادی به فضا سفر کردند. هرچند در زمان سفر آنها هم اپیدمی کووید۱۹ در سرتاسر جهان گسترده شده بود، اما اوضاع به وخامت حالا نبود.

1399/07/29
20:29:50
5.0 / 5
1427
تگها: دیجیتال
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد