سامانه پایش ایران ساخت به حفاظت از تجهیزات مخابراتی كمك می نماید

سامانه پایش ایران ساخت به حفاظت از تجهیزات مخابراتی كمك می نماید

به گزارش اسمارت كاور یك شركت دانش بنیان از سامانه های هوشمند مخابراتی تا صنایع سنگین را ایران ساخت كرد.به گزارش اسمارت کاور به نقل از معاونت علمی و فناوری، مجتبی ایزدی مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان اظهار داشت: سعی کردیم با بهره گیری از تجربه هایی که در زمینه ساخت تجهیزات مانیتورینگ و کنترل و همین طور برنامه نویسی نرم افزار از سالهای پیش در اختیار داشتیم، سامانه ای را طراحی و پیاده سازی نماییم که نیاز کشور را در زمینه سخت افزارها و نرم افزارهای پایش معیارهای فیزیکی و شرایط محیطی تامین کند.
این فعال فناور از اهمیت کلیدی کنترل کیفی در تولید محصولات دارویی و نگهداری آنها گفت و افزود: برای کنترل کیفی باید بر معیارهای فیزیکی نظارت و کنترل مستمر صورت بگیرد. این نظارت به سامانه هایی نیاز دارد که تصویری جامع و روشن از وضعیت و شرایط محیط ارائه می دهد. این شرکت با ساخت تجهیزات کنترلی هواساز و نخستین دستگاه فشار تفاضلی داخلی، سبد محصولات خودرا جهت پیاده سازی سامانه های کنترل و پایش کننده را به مراکز تولید و پخش دارو و صنایع تولید مواد غذایی ارائه می کند.
وی با اشاره به اینکه سخت افزارها و حسگرای گوناگونی به کمک پایش کمیت های فیزیکی همچون دما، رطوبت، ولتاژ ACمی آیند، افزود: مشکلات دیگری مانند آتش سوزی، نفوذ آب، جابه جایی یا نفوذ هوا، از دیگر معیارهایی بشمار می رود که توسط سخت افزارهای سامایش رصد و کنترل می شوند.
ایزدی با اشاره به ارائه راهکارهای کاملاً تخصصی و حرفه ای پایش کمیت های فیزیکی و امکان تولید سازگار مبتنی بر نیاز مشتری بعنوان مزیت های این سامانه نسبت به نمونه خارجی، اظهار داشت: این مجموعه از یک جمع دانشگاهی و پژوهشگر کار خودرا شروع کرد و سپس با ایجاد یک شرکت فناور، راه خودرا برای توسعه محصولات دانش بنیان و فناور ادامه داد. سعی کردیم با تعدادی از متخصصین دانش آموخته نرم افزارهای این شرکت را در داخل شرکت طراحی و تولید نماییم تا نیازی از کشور برطرف شود.
این فعال فناور، نتیجه فعالیت این شرکت را نصب و بهره برداری از بیش از ۳۰۰هزار نقطه ثبت کمیت های فیزیکی در بیش از ۸۰ شهر کشور عنوان نمود و اظهار داشت: این سیستم یک سیستم یکپارچه، با کمک بیش از ۳۵ نیروی انسانی متخصص که در حوزه های الکترونیک و نرم افزار دانش آموخته هستند فعالیت فناورانه خودرا ادامه می دهد.
مدیرعامل شرکت، اظهار داشت: بعضی از این تجهیزات برای اولین بار در کشور تولید می شوند و چون امکان متناسب سازی برمبنای نیاز مشتری وجود دارد، این امکان را داریم که سامانه را به عمده بخش های مخاطب آن ارائه نماییم.


منبع:

1399/09/04
11:59:19
5.0 / 5
1210
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد