ستاری:

دانشگاه ها با ایجاد مراكز نوآوری می توانند درآمدزایی كنند

دانشگاه ها با ایجاد مراكز نوآوری می توانند درآمدزایی كنند

به گزارش اسمارت کاور معاون علمی و فناوری اظهار داشت: توسعه مراکز نوآوری و ایجاد شرکت های دانش بنیان در دانشگاه ها شروع شده که به درآمدزایی دانشگاه ها کمک بسیاری کرده است.به گزارش اسمارت کاور به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دکتر سورنا ستاری در حاشیه افتتاح ۳ مرکز نوآوری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حرکت جدیدی که برای توسعه مراکز نوآوری و ایجاد شرکت های دانش بنیان در دانشگاه ها شروع شده که به درآمدزایی دانشگاه ها کمک بسیاری کرده است.
وی افزود: دانشگاه ها از این طریق می توانند خودرا تامین کنند و این اقدامات می تواند به یک فرهنگ عمومی در امتداد پشتیبانی از ساخت داخلی، تولید فناوری و نزدیکی دانشگاه به مردم و تأثیرگذاری دانشگاه در جامعه تبدیل گردد که سیاست اصلی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است.
در حاشیه این مراسم دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از چهار مرکز نوآوری فعال در دانشکده های مهندسی انرژی، مهندسی برق، نفت و مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر بازدید نمود.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در ادامه این مراسم از دستگاه میکروسکوپ الکترونی عبوری (TN) که برای آزمایشگاه برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر بتازگی خریداری شده است نیز بازدید نمود.


منبع:

1399/11/13
14:39:34
0.0 / 5
1091
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد