با برگزاری رویداد نیازمندیهای صنعت؛

صنعت لوازم خانگی با توانمندی دانش بنیان ها گره می خورد

صنعت لوازم خانگی با توانمندی دانش بنیان ها گره می خورد

اسمارت کاور: رویداد ارائه نیازمندی های فناورانه صنعت لوازم خانگی با حمایت معاونت علمی و فناوری و مشارکت شرکت های دانش بنیان 3 و 4 اسفندماه انجام می شود.به گزارش اسمارت کاور به نقل از مهر، رویداد ارائه نیازمندی های فناورانه صنعت لوازم خانگی با حمایت معاونت علمی و فناوری و مشارکت شرکت های دانش بنیان ۳ و ۴ اسفندماه انجام می شود.
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری باتوجه به لزوم توسعه زنجیره های ارزش و با هدف شبکه سازی شرکت های دانش بنیان و صنایع راهبردی کشور در نظر دارد سلسله رویدادهای ارتقا تاب آوری و رقابت پذیری زنجیره های ارزش را به صورت حضوری و مجازی برگزار کند.
این رویدادها با همکاری شرکت دانش بنیان کاریز اعتماد برگزار می گردد و در آنها نیازمندی ها و اولویت های فناورانه زنجیره ارزش صنایع و حوزه های مختلف شناسایی و با ظرفیت ها و توان شرکت های دانش بنیان و خلاق، به آنها پاسخ مناسب داده می شود.
با توجه به اهمیت صنایع لوازم خانگی ۳ و ۴ اسفندماه «رویداد ارائه نیازمندی های فناورانه صنعت لوازم خانگی» انجام خواهد شد. همچون نیازهای فناورانه شناسایی شده این صنعت می توان به «موتور فن های سانتریفیوژ و آکسیال»، «قطعات اولیه حساس الکترونیکی»، «زیرساخت های حوزه اینترنت اشیا»، «تسهیل واردات قطعات حساس و فناورانه غیرقابل جایگزین»، «تامین دستگاهها و ماشین آلات پیشرفته»، «تولید کامپاندهای پلیمری مورد نیاز صنایع لوازم خانگی»، «فوم پلی یورتان با خواص حرارتی و عملکردی مناسب»، «فناوری تصفیه هوای داکت اسپلیت» و «نانوپوشش های چربی گریز» اشاره نمود.
محورهای این رویداد شامل «مواد اولیه»، «قطعات و تجهیزات گلوگاهی»، «هوشمندسازی و فناوری ساخت»، «زنجیره ارزش» و «مصرف انرژی» می شود. همین طور در این رویداد فناورانه «پنل سیاستی و ارائه برنامه تاب آوری و رقابت پذیری»، «ارائه نیازهای حوزه صنایع لوازم خانگی»، «مذاکرات رودررو»، «معرفی حمایت های مرکز شرکتها و مؤسسات دانش بنیان» نیز به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود
علاقه مندان حضور در این مراسم به صورت آنلاین و مجازی می توانند به اینجا مراجعه کنند.


منبع:

1399/12/01
23:51:00
0.0 / 5
1187
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد