در روزهای ۱۷ و ۱۸ اسفند؛

رویداد تا ثریا با هدف حل نوآورانه مسائل كشور

رویداد تا ثریا با هدف حل نوآورانه مسائل كشور

به گزارش اسمارت کاور دبیر رویداد تا ثریا اظهار داشت: این رویداد با هدف روایت چگونگی حل نوآورانه و مبتکرانه مسائل کشور با حضور 50 مجموعه نوآوری در ایام 17 و 18 اسفندماه انجام می شود.به گزارش اسمارت کاور به نقل از سازمان بسیج دانشجویی کشور، مهدی حقی با اشاره به برگزاری رویداد «تا ثریا» در ایام ۱۷ و ۱۸ اسفندماه گفت: این رویداد روایتی از ظرفیت های موجود برای حل نوآورانه و مبتکرانه مسائل در کشور است که در لانه سابق جاسوسی آمریکا انجام می شود.
دبیر رویداد تا ثریا با اعلان اینکه مجموعه های حاضر در رویداد دو روزه به تشریح چگونگی دستیابی به پاسخ برای حل مسائل مختلف در حوزه های مختلف می پردازند اظهار داشت: ۵۰ مجموعه نوآور و فناور بمنظور تشریح مدلهای مختلف پاسخگویی به مسائل در رویداد تا ثریا حضور پیدا می کنند.
وی با بیان اینکه میزهای مشاوره فناورانه و مبتکرانه در رویداد تا ثریا دایر خواهد بود اضافه کرد: دانشجویان، فعالان زیست بوم دانش بنیان و مجموعه های نوپای فعال در حوزه نوآوری و فناوری می توانند با مراجعه به این رویداد با بالاترین های حوزه کاری خود گفتگو کرده و مشاوره های لازم را دریافت نمایند.
دبیر رویداد تا ثریا با اشاره به وجود میزهای مذاکره در این رویداد عنوان داشت: مجموعه هایی که پشتیبانی های مختلف مانند سرمایه گذاری نیاز دارند می توانند به محل برگزاری رویداد "تا ثریا" مراجعه نموده و با نمایندگان حقوقی مجموعه های مختلف بمنظور جذب حمایت و پشتیبانی گفتگو کنند.
حقی رویداد "تا ثریا" را نمایشی از کارآمدی انقلاب اسلامی در پاسخ به مسائل کشور با بهره گیری از ظرفیت مجموعه های نوآور و مبتکر دانست و اضافه کرد: این رویداد با همکاری بنیاد تعاون بسیج، سازمان بسیج دانشجویی و سایر اقشار دانشور بسیج شامل بسیج علمی و … انجام می شود.
وی با اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری در امتداد تکمیل زنجیره های ایده تا ثروت یک محصول ایرانی اظهار داشت: ایده، پاسخ، فناوری، ابتکار، تولید محصول و ایجاد ثروت گام های تحقق این زنجیره هستند.
حقی با اعلان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری زنجیره ایده تا ثروت باید بر روی مسائل مهم و اساسی در کشور متمرکز شود، اشاره کرد: ظرفیت هایی در اقشار مختلف بسیج وجود دارد که بر روی مسائل مختلف تمرکز داشته اند و پاسخ هایی نیز برای حل این مسائل به دست آوردند که به مراحل اجرائی نیز رسیده است.
دبیر رویداد تا ثریا با تاکید بر اینکه بنا به فرموده مقام معظم آمریکا روز به روز بیشتر به سمت افول حرکت می کند، اشاره کرد: رویداد «تا ثریا» به دنبال آنست تا نشان دهد امروز چه ظرفیت های عظیمی در حوزه نوآوری و فناوری در کشور وجود دارد که می تواند سبب منزلت آفرینی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت پرافتخار ایران شود.منبع:

1399/12/12
21:09:21
0.0 / 5
1157
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد