تسلا با كارمند متقلبش به توافق رسید

تسلا با كارمند متقلبش به توافق رسید

اسمارت کاور: تسلا با یکی از کارمندان متقلب خود که فناوری اختصاصی این شرکت را سرقت کرده و در اختیار یک شرکت رقیب قرار داده بود، در دادگاه به توافق رسید.به گزارش اسمارت کاور به نقل از سی ان بی سی، کارمند مورد اشاره کدهای منبع مربوط به فناوری رانندگی خودکار خودرو های تسلا را کپی کرده و در اختیار یک شرکت رقیب قرار داده بود.
تسلا نخستین بار در سال ۲۰۱۹ شکایتی را دراین زمینه تقدیم دادگاه کرده بود و کارمند خود کائو گوانگجی را که به مدت دو سال برای تسلا کار کرده بود، به سرقت کدهای منبع فناوری مورد اشاره پیش از ژانویه سال ۲۰۱۹ متهم کرده بود. وی پس از جدایی از تسلا به شرکت ایکس موتورز پیوسته بود که یکی از زیرمجموعه های شرکت چینی جی پنگ شمرده می شود که در زمینه تولید خودرو های خودران فعالیت می کند.
نحوه حل و فصل این مساله و مقدار پولی که کارمند سابق تسلا بعنوان غرامت پرداخت کرده مشخص و اعلام نشده است. تسلا نیز دراین زمینه توضیحی ارائه نکرده است. قابلیت رانندگی خودکار خودرو های تسلا به رانندگان امکان می دهد در بعضی مسیرهای مستقیم و طولانی در بزرگراه ها استراحت کنند تا فرمان خودرو بطور خودکار هدایت اتومبیل را بر عهده بگیرد.


منبع:

1400/01/29
14:05:05
5.0 / 5
1063
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد