در یك وب سایت دائمی؛

دستاوردهای دانش بنیان حوزه آب و انرژی به نمایش درآمد

دستاوردهای دانش بنیان حوزه آب و انرژی به نمایش درآمد

اسمارت کاور: یکی از اقدامات معاونت علمی و فناوری برای توسعه فناوری های حوزه آب و انرژی، راه اندازی نمایشگاه مجازی و دائمی این حوزه در کشور است.به گزارش اسمارت کاور به نقل از معاونت علمی و فناوری، ستاد توسعه فناوری های حوزه آب و انرژی معاونت علمی و فناوری با هدف افزایش بهره وری حضور در نمایشگاه ها، معرفی دستاوردهای شتاب دهندها و شرکتهای دانش بنیان و امکان برقراری ارتباط مستقیم با شرکتهای حاضر در نمایشگاه و صنایع در رابطه با انرژی مبادرت به برگزاری نمایشگاه مجازی و دائمی آب و انرژی کرده است.
یکی از دستاوردهای این نمایشگاه مجازی، برگزاری رویداد عرضه نیازهای فناورانه، حوزه کاتالیست با حضور شرکتهای دانش بنیان و برگزاری رویداد پشتیبانی از ساخت داخل صنعت پتروشیمی بود.
امسال هم رویدادهای پتروشیمی، فناوری های نیروگاهی، انرژی در ساختمان، انرژی های خورشیدی، انرژی بادی، انرژی های زمین گرمایی و انرژی آبی (سدها و انرژی آبی دریایی) و ذخیره سازی انرژی هم در این نمایشگاه برقرار خواهد بود.
نمایشگاه مجازی آب و انرژی با ایجاد وبسایت رویدادها که به آخرین فناوری های سه بعدی مجهز است به شکلی فضایی برای به روزرسانی و به هم رسانی تقاضا و عرضه در این عرصه ها را بوجود می آورد. این نمایشگاه بر پایه پلت فرم بوجود آمده با عنوان نمایشگاه دائمی فناوری های حوزه آب و انرژی شکل گرفته است و تا برگزاری رویداد بعدی به صورت مجازی ادامه می یابد.

1400/01/31
19:29:05
5.0 / 5
1348
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد