استقرار شركت های خلاق در مناطق مسكونی میسر شد

استقرار شركت های خلاق در مناطق مسكونی میسر شد

اسمارت کاور: معاونت علمی و فناوری اعلام نمود امکان استقرار در بافت مسکونی برای شرکت های خلاق برقرار شد.به گزارش اسمارت کاور به نقل از معاونت علمی و فناوری، شرکت های خلاق به سبب ماهیت کارهای خود، بعضاً ناچار هستند که در نواحی مسکونی و مناطق شهری دارای تراکم جمعیت، مستقر شوند. شهرداری تهران در صورت اطلاع از استقرار یک شرکت در بافت مسکونی معمولاً از ادامه کار آن جلوگیری می کند.
بر اساس توافق صورت گرفته میان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مجموعه شهرداری تهران، شرکت های دانش بنیان و خلاق از این قانون مستثنی می شوند.
هر چند شرکت های خلاق مشمول این توافقنامه هستند، اما قبل از این چندان از این بسته خدمتی بهره مند نبود. با پیگیری ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق، پروسه ارائه این خدمت به شکل چشمگیری تسهیل شد.
شرکت های خلاق در صورت دریافت اخطاریه شهرداری تنها کافی است، بدون نیاز به مراجعه حضوری، این اخطاریه را به همراه معرفی نامه شرکت در سایت دبیرخانه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق، قرار دهند. کارشناسان ستاد بجای فعالان خلاق، امور اداری را پیگیری می کنند و برای شرکت خلاق متقاضی، مجوز استقرار در مناطق مسکونی دریافت می کنند.


منبع:

1400/03/04
22:35:20
5.0 / 5
1183
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد