تولید تاكسی برقی هوایی خودران با برد ۳۰۰ كیلومتر

تولید تاكسی برقی هوایی خودران با برد ۳۰۰ كیلومتر

اسمارت کاور: یک شرکت چینی تولیدکننده تاکسی های هوایی برقی از ساخت محصولی جدید آگاهی داده که می تواند دو مسافر را در مسافتی 300 کیلومتری حمل کند.به گزارش اسمارت کاور به نقل از نیواطلس، این تاکسی هوایی بصورت خودران طراحی شده و برای انتقال افراد در شهرهای نزدیک به هم به کار می آید.
شرکت ای هانگ سازنده این تاکسی هوایی برقی قبل از این هم خودران های هوابرد ساخته بود، ولی هیچیک از آنها چنین بردی نداشته اند. مقرر است این تاکسی هوایی که EH۲۱۶ نام دارد برای انتقال هوایی مسافران بر فراز شهرهای شلوغ و نزدیک به هم مورد استفاده قرار بگیرد.
چین به سبب نگرانی های امنیتی قصد ندارد به شرکت های اروپایی و آمریکایی اجازه دهد تا تاکسی های هوایی ساخت خودرا بر فراز آسمان این کشور به پرواز درآورند. دولت این کشور سرمایه گذاری گسترده ای در زمینه تولید تاکسی های هوایی و خودران انجام داده و انتظار می رود ثمرات این همکاری ها ظرف ۵ تا ۱۰ سال آینده مشخص شود.
EH۲۱۶ حداکثر ۱۳۰ کیلومتر در ساعت سرعت دارد و حداکثر می تواند ۲۲۰ کیلوگرم بار را با خود حمل کند. در صورت شارژ کامل باتری ها این تاکسی هوایی می تواند حدود ۱۰۰ دقیقه در هوا باقی مانده و پرواز کند. انتظار می رود در آینده سرعت پرواز این تاکسی هوایی به ۲۰۰ کیلومتر در ساعت افزایش یابد.


منبع:

1400/03/06
15:05:20
5.0 / 5
1244
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد