از سوی معاونت علمی؛

دانش بنیان ها برای بیمه مسئولیت كالا تخفیف ویژه می گیرند

دانش بنیان ها برای بیمه مسئولیت كالا تخفیف ویژه می گیرند

معاونت علمی و فناوری اعلام نمود ۵۰ درصد از مبلغ بیمه مسئولیت کالای شرکتهای دانش بنیان را تا سقف مشخصی پرداخت می کند.به گزارش اسمارت کاور به نقل از معاونت علمی و فناوری، پروسه جلب اعتماد در شرکت های دانش بنیان و خلاق هم مانند دیگر بنگاه های تجاری است. با این همه، مجموعه های فناور با برخی مشکلات مضاعف هم در جذب مشتری مواجهند.
بسیاری اوقات محصولات خلاق و دانش بنیان، برآمده از یک پروژه تحقیق و توسعه است. به بیانی دیگر، محصولی است که بتازگی وارد بازار شده است و احتمالاً توسط فعالان دانش بنیان، بومی سازی شده است.
خریدار بالقوه ممکنست اصلا آشنایی با این نوع از محصولات نداشته باشد، همین مبحث جذب اعتماد او را سخت تر می کند.
شرکت ‎های تجاری برای جلب توجه مشتریان قدیمی و جدید به محصولات نوین خود، راهکارهای آزموده شده ای را در پیش می گیرند. انجام تبلیغات سنگین، عرضه تخفیف های ویژه، کارت قرعه کشی و سامانه پاسخگویی به مشتریان همچون این روش ها شمرده می شود.
با این همه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یک خدمت مجزا طراحی نموده است که بهتر از تمام این راهکارها، مشکل اعتمادسازی را تا حد زیادی برطرف می کند.
در این خدمت، محصولات دانش بنیان مشمول دریافت بیمه مسئولیت کالا می شوند. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم ۵۰ درصد از حق بیمه را تا سقف مشخصی پرداخت خواهدنمود.
این بیمه نامه به این معنا است که مثلاً اگر یک دستگاه دانش بنیان به فروش رسید، در صورت عدم رضایت مشتری از کارکرد و کارایی معیوب و زیان ده آن در خط تولید، به آسانی خسارت مشتری بوسیله بیمه مسئولیت کالا پرداخت می شود.
این بیمه نامه از تمام شیوه های جلب اعتماد مشتری بهتر عمل خواهدنمود. چونکه مشتری می داند که تعهدی رسمی به نام بیمه مسئولیت کالا وجود دارد که خسارت احتمالی او را جبران خواهدنمود. از ین جهت، به آرامش خاطر بیشتری روند خرید کالای دانش بنیان و خلاق را تکمیل خواهدنمود.
البته شرکت هایی می توانند از این خدمت استفاده کنند که مدت بیمه نامه آنها یک ساله باشد.
تا کنون ۱۴۰ خدمت مجزا برای شرکت های دانش بنیان تعریف شده است که طیف وسیعی از خدمات را شامل می شود.


منبع:

1400/03/18
13:32:53
5.0 / 5
1273
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد