با هدف ارائه دستاوردهای صادراتی؛

خانه نوآوری و فناوری ایران در تهران شروع به كار كرد

خانه نوآوری و فناوری ایران در تهران شروع به كار كرد

خانه نوآوری و فناوری ایران در تهران (iHit) در نمایشگاه بین المللی با هدف ارائه دستاوردهای دانش بنیانها با ظرفیت صادراتی شروع به کار کرد.به گزارش اسمارت کاور به نقل از مهر، دکتر پیمان صالحی معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری امروز در حاشیه بازدید وزیر بهداشت و معاون علمی و فناوری از دستاوردهای پزشکی در زمینه سیمولاتورها که در محل نمایشگاه بین المللی برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این نمایشگاه به صورتی یک خانه نوآوری و فناوری ایران (تهران) شمرده می شود که شروع به کار کرده است.
به گفته وی، این خانه مقرر است به زودی افتتاح رسمی شود.
وی اضافه کرد: تا حالا این خانه نوآوری و فناوری تحت عنوان آی – هیت در سوریه، کنیا و خیلی از کشورها راه اندازی شده و مقرر است در کشورهای دیگر نیز راه اندازی شود.
صالحی با اعلان اینکه در این نمایشگاه دستاورد شرکت های دانش بنیان که ظرفیت صادراتی دارند، به معرض نمایش گذاشته می شوند، اشاره کرد: کارکرد این نمایشگاه دائمی به تصویر کشیده شدن محصولات دانش بنیان متناسب با برنامه های مختلف است.
معاون تجاری سازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اعلان اینکه هم اکنون که وزیر بهداشت از دستاوردهای این نمایشگاه بازدید کرد، در قسمتی از نمایشگاه، دستاوردهای پزشکی به معرض نمایش گذاشته شدند، اشاره کرد: همین طور بخش های دیگر این نمایشگاه در زمینه های مختلف همچون مواد پیشرفته، صنایع خلاق، زیست فناوری و غیره مستقر هستند.
وی افزود: این خانه های نوآوری و فناوری توسط معاونت علمی و مرکز تعاملات این معاونت راه اندازی شده که در مواقع لازم وزارتخانه ها می توانند درخواست داشته باشند که دستاوردهای یک حوزه در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته شود.

1400/03/26
22:24:05
5.0 / 5
1026
تگها: شركت , فناوری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد