ارائه بیش از ۵۰۰ درخواست جدید برای عضویت در شبكه آزمایشگاهی

ارائه بیش از ۵۰۰ درخواست جدید برای عضویت در شبكه آزمایشگاهی

اسمارت کاور: شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی اعلام نمود امسال بیش از 500 درخواست جدید برای عضویت در شبکه آزمایشگاهی ارائه شده است.به گزارش اسمارت کاور به نقل از معاونت علمی و فناوری، از شروع سال ۹۹ تا حالا بیش از ۵۰۰ درخواست جدید عضویت آزمایشگاه ها در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ارائه شده است.
گسترش پوشش شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از نظر موضوعی و جغرافیایی با پذیرش اعضای جدید یکی از اهدافی است که در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری محقق شده است.
انتشار اطلاعات بیش از ۴۰۰ مجموعه آزمایشگاهی جدید از شروع سال ۹۹ تا کنون در پایگاه اینترنتی شبکه و عضویت حدود یک هزار مجموعه آزمایشگاهی در ۱۲۰ شهر از ۳۱ استان کشور هم به تحقق این مساله کمک کرده است.
مراکز آزمایشگاهی مستقر در سراسر کشور (به غیر از آزمایشگاه های طبی و بالینی)، بدون محدودیت نوع سازمان خود می توانند برای عضویت در شبکه اقدام نمایند. شرط اصلی پذیرش یک مرکز آزمایشگاهی در شبکه، ارائه خدمات به عموم مشتریان است.
اگر آزمایشگاه نسبت به مشتریان بصورت انتخابی عمل نکند، میزان و چگونگی ارائه خدمات آن بررسی می‎شود و در صورت دارا بودن شرایط و امضای تفاهم نامه همکاری، عضو آزمایشی شبکه خواهد شد. طی دوره عضویت آزمایشی، آزمایشگاه نسبت به ثبت اطلاعات در شبکه اقدام می‎کند و با قوانین و دستورالعمل های شبکه آشنا خواهد شد.
در آخر دوره آزمایشی، گزارش عملکرد آزمایشگاه ارزیابی می شود و در صورت کسب حداقل امتیاز لازم، عضویت آزمایشگاه در شبکه بصورت فعال خواهد شد. تمدید این عضویت به عملکرد آزمایشگاه در شبکه وابسته است که برمبنای ارزیابی سالانه سنجیده می شود.

1400/03/31
20:25:20
5.0 / 5
1004
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان اسمارت كاور
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد