بازار محصولات سلولی توسعه پیدا می كند

بازار محصولات سلولی توسعه پیدا می كند

به گزارش اسمارت كاور ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی كارگروه فناوری شناسایی كارگزاران و سرمایه گذاران در جهت توسعه بازار محصولات سلولی تشكیل داده است.به گزارش اسمارت کاور به نقل از معاونت علمی و فناوری، در سال های اخیر گروه های نوپا و شرکت های دانش بنیان جوان در حوزه سلول های بنیادی فعالیت خویش را رونق داده اند. این شرکت ها بیشتر در زمینه تولید مواد، تجهیزات و محصولات سلولی مشغول فعالیت هستند. از سویی با عنایت به رونق روزافزون این بازار در دنیای امروز، صاحبان سرمایه و صنایع فعال در حوزه پزشکی علاقه مند به ورود و سرمایه گذاری در این حوزه شده اند.
از همین رو ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تشکیل کارگروه فناوری، شناسایی کارگزاران و سرمایه گذاران علاقه مند به این حوزه را با برگزاری نشست های مختلف در زمینه فن بازارهای محصولات سلولی دنبال می کند.
در این فن بازارها تلاش می شود با عرضه ایده های افراد حقیقی و حقوقی فعال در این عرصه مشارکت صاحبان صنایع و سرمایه جلب شود و این جریان پرارزش اقتصادی گسترش یابد.
با توجه به جایگاه ویژه علوم و فناوری سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی بعنوان یکی از فناوری های راهبردی در دنیا برای توسعه فعالیت شرکت های فناور و دانش بنیان این اقدام حرکتی اثرگذار است. تا کنون هم این کارگروه موفق به ارتباط فناوران و سرمایه گذاران بسیاری شده است.


منبع:

1399/04/19
15:57:51
5.0 / 5
2399
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد