توسط یك شركت دانش بنیان؛

حسگر و مجموعه های الکترونیکی خودرو تولید می شوند

حسگر و مجموعه های الکترونیکی خودرو تولید می شوند

به گزارش اسمارت کاور یک شرکت دانش بنیان با یک شرکت تولیدی برای ساخت حسگر و مجموعه های الکترونیکی خودرو قراردادی منعقد کرد.به گزارش اسمارت کاور به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل که در زمینه تولید مجموعه های الکترونیکی خودرو فعالیت می کند، در حاشیه رویداد فناورانه صنایع شرکتهای دانش بنیان و استارت آپ های صنعت خودرو، تفاهمنامه تولید حسگرهای موتور خودرو را با شرکتی منعقد کرد که این تفاهمنامه منجر به عقد قرارداد و فراهم کننده همکاریهای بیشتر برای این شرکت دانش بنیان با صنایع دیگر شده است.
بهزاد کهنی، مدیر عامل شرکت تولید کننده حسگر های خودرو اظهار داشت: این سنسورها گزارش دهنده و فرستنده جهت شمارش دور موتور خودرو هستند. این محصول مشابه محصول خارجی بوده و حدود ۷۰ درصد نسبت به نمونه اروپایی خود ارزان تر و باکیفیت تر است.
وی در مورد صادرات محصول هم اظهار داشت: ما با روسیه برای تولید ۶ حسگر موتور خودرو قراردادی منعقد کردیم اما به علت تحریم ها، کار متوقف گردید که امیدواریم با ایجاد تحولات بتوانیم همکاری را ادامه دهیم.
کهنی اضافه کرد: ما از صندوق نوآوری درخواست تسهیلات سرمایه ثابت برای خرید ماشین آلات، توسعه خرید آن و ساخت رله های الکترومغناطیس کردیم که صندوق ما را برای دریافت تسهیلات سرمایه در گردش به بانکها معرفی نمود.
وی در انتها ایجاد و راه اندازی خط مونتاژ انواع بردهایSMD، THT، خطوط تولید قطعات پلیمری و تزریق پلاستیک، خطوط تولید انواع قطعات فلزی و پرسی، خطوط آبکاری قلع و نیکل و خطوط مختلف مونتاژ انواع قطعات و چراغ های روشنایی را از افتخارات این شرکت دانست.


منبع:

1400/07/06
11:02:57
5.0 / 5
1125
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد