انعقاد ۱۵ قرارداد صنعتی در نمایشگاه دستاوردهای حوزه نانو

انعقاد ۱۵ قرارداد صنعتی در نمایشگاه دستاوردهای حوزه نانو

به گزارش اسمارت کاور معاون کارگروه صنعت ستاد توسعه فناوری نانو از انعقاد ۱۵ قرارداد طی نمایشگاه ۴روزه دستاوردهای حوزه نانو در محل خانه نواوری و فناوری اطلاع داد و اظهار داشت: البته ۸ قرارداد آن روز افتتاحیه منعقد شد.به گزارش اسمارت کاور به نقل از مهر، علی اصغر نجیمی در حاشیه نمایشگاه دستاوردهای حوزه نانو که در محل خانه نوآوری و فناوری ایران(نمایشگاه بین المللی تهران) به مدت ۳ روز دیگر دایر است، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از ۱۲ دوره متوالی برگزاری نمایشگاه دستاوردهای حوزه نانو، دو سالی می شود که به علت پاندمی کرونا، این نمایشگاه برگزار نشده است.
معاون کارگروه صنعت ستاد توسعه فناوری نانو با تکیه بر این که نمایشگاه هایی که طی این مدت برگزار کردیم برای وزرا و مسؤلان کشور بوده تا با محصولات نانو آشنا گردند، اظهار داشت: این نمایشگاه هم با هدف معرفی دستاوردهای جدید نانویی است که طی یک سال گذشته تجاری سازی شده اند.
نجیمی با اشاره به اینکه در شبکه تبادل ستاد توسعه فناوری نانو تقاضاهای صنعتی مورد بررسی قرار می گیرد، اضافه کرد: این شبکه می تواند تعاملی بین فناوران و صنعت برقرار کند تا مشکل کشور در یک زمینه حل شود.
نجیمی با تکیه بر این که تابحال در این شبکه ۳۵۰۰ تقاضا دریافت شده و از این تعداد ۶۰۰ مورد آن منجر به عقد قرار داد شده است، اظهار داشت: این برنامه از سال ۹۵ شروع شده و نتایج خوبی هم داشته است.
وی با تکیه بر این که امیدواریم در این نمایشگاه، تعامل بین تیم های فناور و شرکتهای بزرگ صنعتی ایجاد شود، اظهار داشت: مقرر است تا آخر این نمایشگاه حدود ۱۵ قرار داد با حجم ۱۰۰ میلیارد تومان منعقد شود؛ بیشترین حجم قرار داد در ارتباط با طرح «گوگرد زدایی از سوخت» بوده است.


منبع:

1400/10/28
15:58:21
5.0 / 5
1052
تگها: شركت , فناوری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد