ستاری خبر داد؛

همکاری ایران و روسیه در ۳ حوزه فناوری

همکاری ایران و روسیه در ۳ حوزه فناوری

اسمارت کاور: معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: شرکتهای دانش بنیان ایرانی در حوزه های کشاورزی، دارو و تجهیزات پزشکی با روسیه همکاری می کنند و سال جاری اتفاقات خوبی در این حوزه رخ خواهد داد.سورنا ستاری در گفتگو با خبرنگار مهر در حاشیه یازدهمین رویداد فناوری و نوآوری اینوتکس که در محل پارک فناوری پردیس درحال برگزاری است، درباره ارتباطات فناورانه ایران و روسیه اظهار داشت: هم اکنون روسیه بازار فوق العاده ای برای شرکتهای دانش بنیان به حساب می آید.
وی با تکیه بر این که در واقع شرایط فعلی روسیه پتانسیل خوبی برای شرکتهای دانش بنیان فراهم نموده است، اضافه کرد: در مورد این ارتباطات فناورانه هماهنگی های زیادی در سفرهای مختلف شده است.
وی درباره حوزه های همکاری ایران و روسیه در زمینه فناوری اظهار داشت: هماهنگی های انجام شده در حوزه های کشاورزی، دارویی و تجهیزات پزشکی بوده است.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: ان شاءالله سال جاری اتفاقات خوبی در زمینه تعامل فناورانه ایران و روسیه رقم می خورد.
به گزارش اسمارت کاور به نقل از مهر، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به همراه برخی از شرکتهای دانش بنیان با هدف توسعه ارتباطات فناورانه اوایل اردیبهشت ماه به روسیه سفر کرد.


منبع:

1401/02/23
23:31:43
5.0 / 5
690
تگها: شركت , فناوری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد