افزایش ۲۵۰درصدی سرعت راه رفتن؛

تولید سریع ترین کفش جهان مجهز به هوش مصنوعی

تولید سریع ترین کفش جهان مجهز به هوش مصنوعی

اسمارت کاور: به گزارش اسمارت کاور، مهندسان رباتیک از  سریع ترین کفش جهان  رونمایی کرده اند که دارای ۸ چرخ است و سرعت راه رفتن را ۲۵۰ درصد بالا می برد. در این کفش از هوش مصنوعی استفاده شده است.


به گزارش اسمارت کاور به نقل از دیلی میل، این ابداع که «مون واکرز»(Moonwalkers) نام گرفته روی کفش فرد بسته می شود و با تقلید از رولر اسکیت و همینطور با کمک موتورهای الکتریکی کوچکی ۸ چرخ را به حرکت درمی آورند و فرد را به جلو می رانند.
کفش های مذکور حاصل فعالیت تیم مهندسان شرکت «شیفت رباتیکس» هستند. بنیانگذار شرکت هنگامی که برای رسیدن به محل کار پیاده می رفت، متوجه شد کفش های برقی مدت زمان رفت و آمد او را به نصف می کاهد. دلیل این امر آن است که متوسط سرعت پیاده رفتن از ۳ به ۷ مایل برساعت افزایش خواهد یافت. این گجت با قیمت خرده فروشی ۱۳۹۹ دلار عرضه می شود. البته شرکت شیفت رباتیکس در وبسایت کیک استارتر محصول خویش را عرضه نموده و تلاش دارد ۹۰ هزار دلار سرمایه جمع آوری کند. این شرکت تابحال ۸۲ هزار و ۸۲۰ دلار جمع آوری کرده است. نکته جالب این کفش ها الگوریتم های ماشین یادگیری یگانه ای است که با عنایت به گامهای فرد سازگار می شود.

1401/08/08
13:02:47
5.0 / 5
360
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد