سرقت 305 میلیون دلار بیت کوین از صرافی ژاپنی

سرقت 305 میلیون دلار بیت کوین از صرافی ژاپنی

به گزارش اسمارت کاور، صرافی رمزارز ژاپنی دی ام ام بیتکوین، قربانی یک هک شد که سرقت ۴۵۰۲.۹ بیتکوین معادل ۳۰۵ میلیون دلار را به دنبال داشت.به گزارش اسمارت کاور به نقل از ایسنا، شرکت امنیت رمزارز «الیپتیک» اعلام نمود این هشتمین سرقت بزرگ رمزارز در تاریخ است.

صرافی دی ام ام بیتکوین اعلام نمود برداشت غیر مجاز بیتکوین از کیف مان را در روز جمعه شناسایی کردیم و همچنان سرگرم تحقیق و انجام اقدامات لازم برای پیشگیری از سرقت بیشتر هستیم. این صرافی رمزارز، محدودیت هایی را جهت استفاده از برخی از خدمات اعمال کرده تا از ایمنی بیشتر اطمینان حاصل کند.

این صرافی همینطور به مشتریانش اطمینان داد سپرده آنها کاملا تضمین شده است و این صرافی، معادل بیت کوینی که به سرقت رفته است را با پشتیبانی از شرکتهای گروه خود، تأمین خواهد نمود.

بر اساس گزارش تِک کرانچ، شرکت امنیت وب ۳ «De.Fi» که سرقت ها و کلاهبرداری های رمزارز را دنبال می کند، اعلام نمود هکرها در ده ها حمله و سرقت سایبری در سال گذشته، حدود ۲ میلیارد دلار رمزارز به سرقت بردند. هر چند این رقم، کلان به حساب می آید اما کمترین میزان سرقت شده از سال ۲۰۲۰ به این طرف است.

منبع:

1403/03/14
15:02:44
5.0 / 5
94
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد