با حضور تیمهای استارت آپی؛

مركز نوآوری شهر آماده در حوزه مدیریت بحران راه اندازی می شود

مركز نوآوری شهر آماده در حوزه مدیریت بحران راه اندازی می شود

به گزارش اسمارت کاور مرکز نوآوری شهر آماده در حوزه مدیریت بحران با ظرفیت استقرار ۱۵ تیم راه اندازی می شود.به گزارش اسمارت کاور به نقل از مهر، بامداد امروز توافق نامه ای بین معاونت علمی و فناوری و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران در جهت ایجاد مرکز نوآوری جدید منعقد شد. این توافق نامه در جهت سیاست های کلی کشور برای توسعه اقتصاد دانش بنیان و ایجاد زیست بوم کارآفرینی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی با هدف پشتیبانی از ایجاد مرکز نوآوری شهر آماده به امضا رسیده است.
در راستای این تفاهم نامه مقرر است یک مرکز نوآوری تحت عنوان «مرکز نوآوری شهر آماده» با محوریت پیشگیری و مدیریت بحران در یکی از پایگاه های مدیریت بحران شهر تهران راه اندازی شود.
این مرکز نوآوری، ظرفیتی برابر با پذیرش ۱۵ تیم استارت آپی را دارد و می تواند به صورت سالانه ۳۰ تیم را پذیرش کند. پیشبینی شده که این مرکز در بهمن ماه سالجاری به بهره برداری برسد.
معاونت علمی و فناوری وظیفه پشتیبانی از تاسیس و راه اندازی این مرکز نوآوری را با محوریت فناوری های اولویت دار و اشتغال زای این حوزه را بر عهده دارد. سازمان مدیریت بحران در حد مقدورات زیرساخت های لازم و فضای فیزیکی را در محل برای ایجاد این مرکز نوآوری فراهم می آورد.
این توافق نامه ۷ ماده دارد که معاون علمی و فناوری و سازمان مدیریت بحران مسئول اجرای این توافق نامه هستند.


منبع:

1399/09/26
13:31:29
5.0 / 5
1158
تگها: ساخت , فناوری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد