از سوی یك شركت دانش بنیان؛

شوینده های گیاهی بر پایه نانو به 3 كشور صادر می شود

شوینده های گیاهی بر پایه نانو به 3 كشور صادر می شود

اسمارت کاور: یک شرکت دانش بنیان موفق به صادرات شوینده های گیاهی بر پایه نانو به سه کشور سوئد، لبنان و عمان شد.به گزارش اسمارت کاور به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، یک شرکت دانش بنیان ایرانی تولیدکننده انواع شوینده های نانویی گیاهی، محصولات خودرا به کشورهای سوئد، لبنان و عمان صادر می کند. این شرکت هم اکنون قراردادی برای فروش ماهانه ۷۵ تُن از این شوینده ها به سوئد امضا نموده است.
منوچهر شهبازیان، مدیرعامل شرکت اظهار داشت: یکی از مزیت های محصولات ما کمک به حفاظت از محیط زیست است که این مساله در کشورهای اروپایی اهمیت زیادی دارد.
وی با اشاره به اینکه یکی از قراردادهای ما با سوئد است، افزود: بنا داریم به میزان ۷۵ تن در ماه به این طرف قرارداد بفروشیم؛ علاوه بر این با یک شرکت لبنانی نیز برای صادرات ۲۵ تن از شوینده های نانو به توافق رسیده ایم.
وی افزود: مذاکراتی نیز با عمانی ها انجام شده که طی روزهای آتی قرارداد مربوط به آن نیز به امضا خواهد رسید. محصولات شوینده توسط شرکت های قطری و اماراتی مورد آزمایش قرار گرفته و عملکرد آن تایید شده است و به زودی می توانیم وارد فاز بعدی کار با این کشورها شویم.»
مهندس شهبازیان می افزاید: «بازار ما در کشورهای دیگر در حال گسترش است و امیدواریم بتوانیم مقاصد صادراتی محصولات خودرا گسترش دهیم. در بازار داخلی نیز شرکت های مختلفی از این محصولات استفاده می نمایند. یکی از شرکت های داخلی برای تمیز کردن نفت و آلاینده های نفتی در سکوهای نفتی از این شوینده های گیاهی نانویی استفاده می نماید. از آنجایی که حساسیت زیادی برای حفظ محیط زیست در سکوهای نفتی وجود دارد، استفاده از شوینده های شیمیایی می تواند لطمه های زیادی به آبزیان وارد کند بنابراین از شوینده های گیاهی بر پایه نانو استفاده می نمایند.
مدیرعامل شرکت از ارتقاء زیرساخت ها و تجهیزات این شرکت آگاهی داد و اظهار داشت: در حال افزایش تجهیزات و دستگاه ها هستیم و در آینده نزدیک می توانیم ظرفیت تولید خودرا از ۱۰ تن در روز به ۴۰ تن در روز برسانیم.


منبع:

1399/10/07
19:48:52
5.0 / 5
1235
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد