در صندوق نوآوری و شكوفایی؛

بسته صادرات محصولات دانش بنیان تدوین می شود

بسته صادرات محصولات دانش بنیان تدوین می شود

به گزارش اسمارت کاور معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی از عرضه بسته صادرات محصولات دانش بنیان با چند خدمت متفاوت تا آخر سال از جانب این صندوق اطلاع داد.به گزارش اسمارت کاور به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر سیاوش ملکی فر، معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی در نشست این صندوق با شرکتهای دانش بنیان برتر در حوزه نفت و گاز برگزار شد، از تدوین یک بسته صادراتی برای شرکتهای دانش بنیان تا آخر سال جاری اطلاع داد و اظهار داشت: شرکتهای بزرگ تر نیازهای بزرگ تر و متنوع تری دارند.
وی افزود: صندوق نوآوری و شکوفایی هم تلاش دارد تا در عرضه تسهیلات به شرکتهای دانش بنیان هیچ تبعیضی قائل نشود، بر این اساس شرکت ها را از آغاز تأسیس تا ورود آنها به بازار سرمایه، در مراحل مختلف با ابزارهای مختلف حمایت و همراهی می نماییم. در این راستا ابزارهای متناسبی هم بسته به نیاز شرکتهای دانش بنیان طراحی شده است به صورتی که هم اکنون ۶۰ خدمت در سبد خدمات صندوق نوآوری قابل دسترس است.
ملکی فر افزود: این خدمات در حال ارزیابی برای بهبودی و صدمه شناسی است و با بازخوردهایی که از شرکتهای دانش بنیان دریافت می نماییم علاوه بر اصلاح خدمات فعلی، خدمات جدیدی هم به فهرست خدمات صندوق نوآوری اضافه خواهد شد.
معاون توسعه نوآوری اظهار داشت: در جهت افزایش خدمات توسعه بازارهای بین المللی محصولات دانش بنیان در نظر داریم تا پیش از سال جدید یک بسته صادراتی با چند خدمت دیگر عرضه نماییم. امسال بزرگترین پاویون خارجی شرکتهای دانش بنیان با حدود ۳۲ شرکت در نمایشگاه افغانستان برگزار گردید و تلاش داریم تا با گسترش روابط خارجی فرصت صادرات بیشتر را برای شرکتهای دانش بنیان فراهم نماییم. همینطور تا آخر سال جاری پایگاه صادراتی ایران در کنیا و ونزوئلا هم افتتاح می گردد.
معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی به تأسیس دفتر پیگیری مشکلات شرکتهای دانش بنیان هم اشاره نمود و اظهار داشت: با عنایت به مشکلاتی که شرکتهای دانش بنیان با نهادها و دستگاههای دیگر دارند با تقاضای مکتوب از صندوق نوآوری و شکوفایی، دفتر مجازی پیگیری مشکلات شرکتهای دانش بنیان در قالب ضوابط، چالش های آنها را پیگیری می کند.


منبع:

1399/10/23
12:19:16
0.0 / 5
1494
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
اسمارت کاور
smartcover.ir - مالکیت معنوی سایت اسمارت كاور متعلق به مالکین آن می باشد